top of page

Oz Hotels Antalya Resort & Spa (Sadece Yetişkin)

     Antalya merkezinde yer alan Oz Hotels Antalya Resort & Spa yılın 12 ayı şehrin merkezinde falezlerin üstünde 5000 metrekarelik alanla kusursuz 5 yıldızlı tatil sunmaktadır. 11 katlı tek ana binadan ve toplam 150 odaya sahip tesisimiz, Antalya falezlerde özel sahile sahiptir. Ayrıca, büyük havuz ve kapalı ısıtmalı havuz ile deniz manzaralı otel konseptine sahiptir. Antalya Lara'da bulunan otelimiz alışveriş merkezine 250 metre ve Antalya havaalanına 12 kilometre uzaklıktadır. Otelimizden Kaleiçi'ne, Konyaaltı sahiline, Lara sahiline, Antalya akvaryuma, Düden şelalesine, Kurşunlu şelalesine, Termessos antik kentine, Perge antik kentine ve Antalya müzesine araç ile kısa sürede ulaşılabilmektedir. Oda kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon seçenekleriyle Oz Hotels Antalya Resort & Spa konuklarına tatil, iş seyahati, konferans ve özel organizasyonlar için lüks ve konforu bir arada sunmaktadır. Oz Hotels Antalya Resort & Spa 16 yaş üzeri misafirlerini ağırlamaktadır.

oz-hotels-antalya-suite.jpeg

Oz Hotels Antalya Resort & Spa Standart oda, Deluxe oda ve Suite kategorilerimizle tüm misafirlerimizin ihtiyacına uygun konforlu konaklama sunulmaktadır.

Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için şimdi rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

oz-hotels-antalya-suite-2.jpg

Ödüllü şeflerimiz tarafından özenle hazırlanan menülerimizi bulabileceğiniz Oz Hotels Antalya Resort & Spa tesisimizde dünya mutfağı ve üç öğün çeşitli yiyecek hizmetimiz servis edilmektedir.

Oz Hotels Antalya Resort Food and Beverage Terrace.jpg
oz-hotels-antalya-hamam

Sağlıkla rahatlamanın ve yenilenmenin merkezi Oz Hotels Antalya Resort & Spa, suyun tıbben kanıtlanmış eşsiz sağlık kaynağını, hem de uzak doğu felsefesine göre tasarlanmış ve dekore edilmiş özellikleri ile mistik bir bakışı size hediye ediyor.

oz-hotels-antalya-indoor-pool
oz-hotels-antalya-beach

Antalya'nın en güzel manzarasına karşı falezlerin altındaki Oz Hotels Antalya Resort & Spa sahiline hayran kalacaksınız

Oz Hotels Antalya Resort & Spa toplantı ve seminerleriniz için en uygun tesisimizdir. Merkezi konumu, hava alanına yakınlığı ile toplantı, seminer ve eğitimleriniz için son teknolojiye sahip ekipmanlarıyla tam donanımlı olarak planlanmış Salonlarımız tüm talepleri karşılayacak şekilde hizmetinize sunulmuştur.

oz-hotels-antalya-meeting-room
oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page