top of page
oz-hotels-antalya-suite

Oz Hotels Antalya Resort & Spa Odalar

     Oz Hotels Antalya Resort & Spa odaları tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde özel olarak dekore edilmiştir. Toplam 150 odaya sahip olan tesisimizde Standart oda, Standart Deluxe oda ve Suite oda kategorilerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Deniz manzaralı odalarda Antalya'nın en güzel manzarasının keyfini sürebilirsiniz.

Oz Hotels Antalya Standard Room SV 2.jpg

Otelimizde toplam 100 adet olan Standart oda, her biri 26 metrekare alana sahiptir. Odalar bir yatak odası ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır. Tüm odalar deniz ve kara manzaralıdır.

Otelimizde toplam 45 adet olan Standart Deluxe Oda, her biri 26 metrekare alana sahiptir. Odalar bir yatak odası ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır. Tüm odalar deniz ve kara manzaralıdır.

oz-hotels-antalya-deluxe-room
oz-hotels-antalya-suite

Otelimizde toplam 5 adet olan Suite, her biri 46 metrekare alana sahiptir. Bir yatak odası, oturma grubu ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır. Tüm odalar deniz manzaralıdır.

oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page