top of page

Oz Hotels İncekum Beach Resort Etkinlik

250 m2'lik alana kurulu olan Oz Hotels İncekum Beach Resort toplantı salonu toplam 150 kişilik ağırlama kapasitesiyle hizmet vermektedir. Çeşitli toplantı, konferans, workshop ve yönetim seminerlerine ve özel taleplere göre düzenlenebilen altyapı ve teknik ekipmanlarla başarılı ve keyifli etkinliklere dönüşecektir. 1 toplantı odası, 1 TV odası 1 büyük fuaye alanı ile dikkat çekmektedir.

oz hotels incekum beach resort meeting rooms 2

İncekum Toplantı Salonu

Oz Hotels İncekum Beach Resort toplantı salonu 256 m² alana sahiptir. Sütunsuz olan salon 2,8 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 240 kişi, sınıf oturma düzeniyle 150 kişi, U oturma düzeniyle 60 kişi ve banket düzeniyle 220 kişi kapasitesi mevcuttur.

Toplantı Odası

Oz Hotels İncekum Beach Resort toplantı odası 60 m² alana ve 2,4 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 60 kişi, sınıf oturma düzeniyle 27 kişi, U oturma düzeniyle 24 kişi ve banket düzeniyle 40 kişi kapasitesi mevcuttur.

oz hotels incekum beach resort meeting rooms 3

Oz Hotels İncekum Beach Resort Toplantı Salonu Galerisi

oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page