top of page

Oz Hotels Ödeme ve İptal Politikaları

     Oz Hotels resmi web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden kolayca ve hızlı şekilde rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yöntemlerimiz ve esneklik seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir.
     Size uygun olan ödeme planını seçerek rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

     Eğer konaklama tarihlerinizde değişiklik yapamayacağınızdan eminseniz “Ön Ödemeli Fiyat” tipi tam size göre.
     Tatil programınız kesinleşmedi ama konaklayacağınız oteli seçtiniz ve istediğiniz tarihlere yer ayırtmak istiyorsanız “Yarı Esnek Fiyat” tipi size daha uygundur.
     Tatil programınız kesinleşmedi ama yine de erken rezervasyon döneminden yararlanmak istiyorsanız “Esnek Fiyat” tipi ile erken rezervasyon indiriminden yararlanarak odanızı ayırtabilirsiniz.

 

     1-ÖN ÖDEMELİ FİYAT
     Sitemizde en uygun fiyata sahiptir. Rezervasyon aşamasında toplam tutar tahsil edilir. Rezervasyon onaylandıktan sonra değişiklik veya iptal mümkün değildir. Ücret iadesi talep edilemez. Rezervasyon kullanılmaması durumunda tahsil edilen tüm tutara cezai işlem uygulanır.
     

     2-YARI ESNEK FİYAT
     Ön ödemeli fiyatından biraz daha yüksek fiyata sahiptir. Rezervasyon aşamasında sadece ilk gecelik tutar tahsil edilir. Rezervasyonun kalan tutarı girişte otele ödenir. Rezervasyon onaylandıktan sonra iptal olması durumunda alınan ilk gece tutarı iade edilmez. Rezervasyon onaylandıktan sonra giriş tarihinden 14 gün öncesine kadar değişiklik mümkündür. Değişiklik yapılması durumunda kalan tutar girişte otele ödenir. Rezervasyon değişikliklerinde güncel fiyat ve şartlar geçerli olur.

 

     3-ESNEK FİYAT
     Sitemizde en yüksek fiyata sahiptir. Rezervasyon aşamasında kredi kartı bilgileri alınır. Ön ödeme alınmaz. Toplam tutar girişte otele ödenir. Girişten 7 gün öncesine kadar değişiklik veya iptal mümkündür ve cezai işlem uygulanmaz. Rezervasyon kullanılmaması veya geç iptal edilmesi durumunda ilk gecelik tutar tahsil edilir.

 

     Ödeme seçenekleri:
     Web sitemiz üzerinden yapılan rezervasyonlarda Visa veya MasterCard kredi kartı ile çevrimiçi ödeme mümkündür.

Çağrı merkezimiz üzerinden yapılan rezervasyonlarda Visa veya MasterCard kredi kartı ile telefonda kart bilgilerini tuşlayarak ödeme yapılması mümkündür. Ayrıca, Visa veya MasterCard kredi kartı ile tarafınıza gönderilecek olan link üzerinden çevrimiçi ödeme yapılması da mümkündür.

Çağrı merkezimiz üzerinden yapılan rezervasyonlarda Banka Havalesi yolu ile ödeme mümkündür.

 

     Önemli Not:
     Visa veya MasterCard kredi kartı ile tüm ödemelerinizde; kredi kartınızın uluslararası ödemelere, çevrimiçi ödemelere, mail-order ödemelerine açık olması ve 3D Secure Code uygulamasına dâhil olması gerekmektedir. Detaylı bilgi ve değişiklik için bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.
     Banka Havalesi ile tüm ödemelerinizde; e-postanıza gelecek olan geçici rezervasyon onayında yer alan bilgiler ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Rezervasyon aşamasında sunulan bilgilerin doğruluğundan ve sorumluluğundan rezervasyon sahibi sorumludur.

oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page