top of page

Oz Hotels Sui Resort

Oz Hotels Sui Alanya Okurcalar bölgesinde sakin, şehrin gürültüsünden arınmış büyüleyici atmosferi ve bu atmosferle bütünleşmiş mimarisiyle 9000 m² alana kurulu olup 303 konforlu odaya sahiptir. Antalya şehir merkezine 108 km, Antalya Havalimanına 98 km, Alanya’ya 30 km mesafede bulunmaktadır. Denize 500 m mesafededir, kendi özel sahiline sahiptir ve gün boyu shuttle servis bulunmaktadır.

Oz Hotels Sui Resort Standart Rooms

Oz Hotels Sui Resort Standart oda ve Aile odası kategorilerimizle tüm misafirlerimizin ihtiyacına uygun konforlu konaklama sunulmaktadır.

Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için şimdi rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Oz Hotels Sui Resort Standart Rooms
Oz Hotels Sui Resort Kids

4-12 yaş grubu minik misafirlerimiz için mini kulüp, özel çocuk büfesi, su kaydırakları, çocuk havuzu, çocuk diskosu ve daha bir çok eğlenceli etkinliği, tecrübeli ve eğitimli personeliyle sağlayan Oz Hotels Sui Resort çocuklu aileler için bölgenin en iyi otelidir.

Herşey dahil hizmet veren Oz Hotels Sui Resort günün her öğünü ana restoranda yiyecek servisi ve günün farklı saatlerinde çeşitli barlarında alkollü ve alkolsüz içecek hizmeti mevcuttur.

Oz Hotels Sui Resort Taste and view
oz-sui (21).webp

Her akşam farklı konsepte sahip etkinliği ve eğlenceli organizasyonlarıyla Oz Hotels Sui Resort tüm aile bireylerine eğlenceli ve hareketli bir tatil sunuyor. Su parkı, plajı, özel geceleri, gündüz animasyonu, su sporları ve daha fazlasıyla Oz Hotels Sui size eğlenceli bir tatil sunuyor.

Oz Hotels Sui Resort SPA

Oz Hotels Sui Resort Spa Merkezinde Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra Avrupa masaj ve bakımları sunulmaktadır. Hamam, Sauna, dinlenme odası ve masaj odalarından oluşmaktadır.

Oz Hotels Sui Resort  Sauna

Oz Hotels Sui Resort 3 farklı toplantı salonu ile etkinlik, kongre ve toplantı hizmeti vermektedir. 172 m² , 140 m² ve 62 m² büyüklüklere sahip toplantı salonlarıyla Oz Hotels Sui grup konaklama taleplerine göre farklı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Oz Hotels Sui Resort Meeting Rooms
Oz Hotels Sui Resort Membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page