oz hotels incekum beach resort

Oz Hotels İncekum Beach Resort

Oz Hotels İncekum Beach Resort Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı incekum mahallesinde yer almakta olup; adını da bu şirin kasabadan almıştır. 12 bloktan oluşan ve 357 adet odası bulunan İncekum Resort Beach Hotel, 1050 yatak kapasitesine sahiptir. Havaalanına 98 km, Avsallar'a 5 km, Alanya'ya 28 km uzaklıkta yer alan incekum Resort Beach Hotel, hizmet anlayışında misafir memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve tatilinizi hayallerinizin ötesine taşıyabilmek için tüm ayrıntıları büyük bir özen ve hassasiyetle planlamıştır. Titizlikle dekore edilmiş konforlu ve evinizin rahatlığını aratmayacak odaları, sağlık, hijyen ve lezzet unsurlarını buluşturan zengin mutfağı, eğlence, spor ve sosyal aktivitelerde sınır tanımayan alternatifleri, küçük misafirlerinin ve ailelerinin güvenli ve huzurlu bir tatil sunmaktadır.

oz hotels incekum beach resort standard room

Standart oda, Connection Oda  ve Aile odası kategorilerimizle tüm misafirlerimizin ihtiyacına uygun konforlu konaklama sunulmaktadır.

Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için şimdi rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

family_room.jpeg
Oz Hotels Incekum Beach Resort Slides.jpg

4-12 yaş grubu minik misafirlerimiz için mini kulüp, özel çocuk büfesi, su kaydırakları, çocuk havuzu, çocuk diskosu ve daha bir çok eğlenceli etkinliği, tecrübeli ve eğitimli personeliyle sağlayan Oz Hotels İncekun Beach Resort çocuklu aileler için bölgenin en iyi otelidir.

Herşey dahil hizmet veren Oz Hotels İncekum Beach Resort günün her öğünü ana restoranda yiyecek servisi ve günün farklı saatlerinde çeşitli barlarında alkollü ve alkolsüz içecek hizmeti mevcuttur.

food5.jpg
oz hotels incekum beach resort eglence

Her akşam farklı konsepte sahip etkinliği ve eğlenceli organizasyonlarıyla Oz Hotels İncekum Beach Resort tüm aile bireylerine eğlenceli ve hareketli bir tatil sunuyor. Su parkı, eşsiz plajı, özel geceleri, gündüz animasyonu, su sporları ve daha fazlasıyla Oz Hotels İncekum Beach Resort size eğlenceli bir tatil sunuyor.

oz hotels incekum beach resort spa

Oz Hotels İncekum Beach Resort Spa Merkezi Hamam, sauna, dinlenme odaları, fitness merkezi, kapalı havuzlar ve masaj odalarından oluşmaktadır.

oz hotels incekum beach resort hamam

Oz Hotels İncekum Beach Resort 256 metrekarelik toplantı salonu ile etkinlik, kongre ve toplantı hizmeti vermektedir. Toplam 150 kişi ağırlama kapasitesine sahip olan Oz Hotels İncekum Beach Resort grup konaklama taleplerine göre farklı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

oz hotels incekum beach resort meeting room

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın