top of page

Oz Hotels İncekum Beach Resort Çocuk

     Oz Hotels İncekum Beach Resort çocuklu aile tatili arayan konuklarımız için en iyi fırsatı sunmaktadır. Tesisimizde mini kulüp, çocuk restoranı, çocuk büfesi, çocuk havuzları, su kaydırakları, gündüz çocuk aktiviteleri, akşam çocuk gösterileri, çocuk sporları gibi tatil boyunca çocukların eğleneceği etkinlik ve aktiviteleri eğitimli animatörler eşliğinde sunulmaktadır.

İncekum Beach Resort Playground

Mini Kulüp

Oz Hotels İncekum Beach Resort Mini Kulüp çocukların tatil süresince en eğlenceli zaman geçirdikleri yerdir.

4-12 yaş grubu için özel olarak hazırlanmış eğitici etkinliklerin yanı sıra çocuklar için sportif aktiviteler ve oyunların bazıları aşağıdaki gibidir.

Yüz Boyama

Havuz Oyunları

Oyun Parkı ve Oyun Parkuru

Zeka Oyunları

Mini Disko

*Tüm hizmetler hava koşuluna ve sezona göre değişkenlik gösterebilir.

Çocuk Büfesi

Oz Hotels İncekum Beach Resort çocuk büfesi şeflerimiz tarafından sağlıklı, besleyici ve organik ürünler kullanılarak özenle hazırlanmaktadır. Günün her öğününde minik konuklarımız lezzetli ve bol çeşitli yiyecekler sayesinde beslenmelerine evde olduğu gibi devam edeceklerdir.

İncekum Beach Resort  Children's Buffet
İncekum Beach Resort  Child pool and waterslides

Çocuk Havuzu ve Su Kaydırakları

Oz Hotels İncekum Beach Resort çocuk havuzları hem çocuklar için hem de ebeveynler için eğlenceli ve güvenli ortam sunmaktadır. 35 cm derinliğe sahip çocuk havuzu etrafında yer alan ücretsiz şezlong, havlu ve şemsiye ebeveynlerin gün boyunca çocuklarıyla birlikte havuzun keyfini sürmesini sağlamaktadır.

3 farklı kaydıraktan oluşan su parkı saat 10:00 - 12:00 ve 14:00 - 16:00 arasında hizmet vermektedir. Su kaydıraklarının bulunduğu havuz  140 cm derinliğe ve 600 m² alana sahiptir.

Oz Hotels İncekum Beach Resort Çocuk Galerisi
oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page