top of page

Oz Hotels İncekum Beach Resort Odalar

     Oz Hotels İncekum Beach Resort odaları tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde özel olarak dekore edilmiştir. Toplam 357 odaya sahip olan tesisimizde Standart oda, Connection oda ve Aile odası kategorilerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Havuz manzaralı ve deniz manzaralı odalarda ailenizle birlikte konforlu bir tatil sizleri beklemektedir.

İNCEKUM STANDART ODA.jpg3

Oz Hotels İncekum Beach Resort standart oda 28 metrekare alana sahiptir. Toplam 234 adet standart odaya sahiptir. Bir yatak odası ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır.

Oz Hotels İncekum Beach Resort connection oda, toplam 42 adettir ve toplam 56 metrekare alana sahiptir. 2 adet standart odadan oluşmakta olup, 2 oda arasında bağlantı kapısı mevcuttur. Odalar 2 yatak odası ve 2 banyo bölümünden oluşmaktadır.

oz hotels incekum beach resort connection room
İNCEKUM AİLE ODASI.jpg4

Oz Hotels İncekum Beach Resort Aile odası, toplam 36 adettir ve her biri 36  metrekare alana sahiptir. Odalar 2 ayrı yatak odası ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır. Her yatak odasında TV bulunmaktadır. Tüm odalar havuz ve deniz manzaralıdır.

oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page