top of page

Oz Hotels Side Premium Etkinlik

     2000 m²’lik alana kurulu olan Oz Hotels Side Premium Convention Center, toplam 1500 kişilik ağırlama kapasitesiyle bölgenin en büyük toplantı merkezlerindendir. Her türlü toplantı, konferans, workshop ve yönetim seminerleriniz özel isteklerinize göre düzenleyeceğimiz altyapı ve teknik ekipmanlarımızla unutulmayacak etkinliklere dönüşecektir. 3 toplantı odası, 2 workshop ve 1 büyük fuaye alanı ile dikkat çeken Oz Hotels Side Premium Convention Center, farklı tasarımıyla iş dünyasının ihtiyacı olan her şeyi misafirlerine sunmaktadır.

oz hotels side premium 0069.jpg

Perge Toplantı Salonu

Perge toplantı salonu 545 m² alana sahiptir. Sütunsuz olan salon 3,5 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 700 kişi, sınıf oturma düzeniyle 420 kişi ve banket düzeniyle 350 kişi kapasitesi mevcuttur.

Side Toplantı Salonu

Side toplantı salonu 315 m² alana ve 3,5 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 300 kişi, sınıf oturma düzeniyle 280 kişi ve banket düzeniyle 150 kişi kapasitesi mevcuttur.

PERGE&SİDE1.jpg
ASPENDOS3.jpg

Aspendos Toplantı Salonu

Aspendos toplantı salonu 310 m² alana ve 3,5 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 300 kişi, sınıf oturma düzeniyle 280 kişi ve banket düzeniyle 150 kişi kapasitesi mevcuttur.

Myra Toplantı Salonu

Myra toplantı salonu 90 m² alana ve 3,5 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 85 kişi ve U masa düzeniyle 45 kişi kapasitesi mevcuttur.

ASPENDOS.jpg
FUAYE.jpg
Fuaye Alanı

Oz Hotels Side Premium 3,5 metre yüksekliğe ve geniş bir fuaye alanına sahiptir. Karşılama, ön konuşma, tanışma ve fuaye amacıyla kullanıma hazırlanmaktadır.

Oz Hotels Side Premium Toplantı Salonları Galerisi
oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page