top of page

Oz Hotels Side Premium Çocuk

     Oz Hotels Side Premium çocuklu aile tatili arayan konuklarımız için en iyi fırsatı sunmaktadır. Tesisimizde mini kulüp, çocuk restoranı, çocuk büfesi, çocuk havuzları, ücretli çocuk bakıcılığı hizmeti, su kaydırakları, gündüz çocuk aktiviteleri, akşam çocuk gösterileri, çocuk sporları gibi tatil boyunca çocukların eğleneceği etkinlik ve aktiviteleri eğitimli animatörler eşliğinde sunulmaktadır.

Oz Hotels Side Premium mini club

Mini Kulüp

1.000 m² alana kurulmuş olan Oz Hotels Side Mini Kulüp çocukların tatil süresince eğlenceli zaman geçirdikleri yerdir.

4-7 yaş grubu ve 8-12 yaş grubu için özel olarak hazırlanmış eğitici etkinliklerin yanı sıra çocuklar için sportif aktiviteler ve oyunların bazıları aşağıdaki gibidir.

Yüz Boyama

Havuz Oyunları

Oyun Parkı ve Oyun Parkuru

Zeka Oyunları

Mini Disko

Mini Kulüp 10:30 - 12:00 ve 14:30 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

Mini Disko 21:00 - 21:30 arası sunulmaktadır.

Animasyon Show 21:30 - 22:30 arası sunulmaktadır.

*Tüm hizmetler hava koşuluna ve sezona göre değişkenlik gösterebilir.

Çocuk Havuzu ve Su Kaydırakları

Oz Hotels Side Premium çocuk havuzları hem çocuklar için hem de ebeveynler için eğlenceli ve güvenli ortam sunmaktadır. 35 cm derinliğe sahip çocuk havuzu etrafında yer alan ücretsiz şezlong, havlu ve şemsiye ebeveynlerin gün boyunca çocuklarıyla birlikte havuzun keyfini sürmesini sağlamaktadır.

4 farklı kaydıraktan oluşan su parkı saat 10:00 - 12:00 ve 14:00 - 16:00 arasında hizmet vermektedir. Su kaydıraklarının bulunduğu havuz 140 cm derinliğe ve 315 m² alana sahiptir.

Oz Hotels Side Premium children's pool
Oz Hotels Side Premium Çocuk Galerisi
oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page