top of page

Oz Hotels Side Premium Odalar

     Oz Hotels Side Premium odaları tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde özel olarak dekore edilmiştir. Toplam 476 odaya sahip olan tesisimizde Ekonomik oda, Standart oda ve Aile odası kategorilerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Havuz manzaralı odalarda ailenizle birlikte konforlu bir tatil sizleri beklemektedir.

oz hotels side premium 008.jpg

Oz Hotels Side Premium ekonomik oda 25-28 metrekare alana sahiptir. Toplam 19 adet ekonomik odaya sahip olan tesisimizin bu oda tipi en uygun fiyata sahiptir. Bir yatak odası ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır ve balkonsuzdur.

Oz Hotels Side Premium Standart oda, toplam 409 adettir ve her biri 32-35 metrekare alana sahiptir. Odalar bir yatak odası ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır. Tüm odalar havuz veya kara manzaralıdır.

oz hotels side premium 0013.jpg
oz hotels side premium 007.jpg

Oz Hotels Side Premium Aile odası, toplam 48 adettir ve her biri 45 metrekare alana sahiptir. Odalar 2 ayrı yatak odası ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır. Her yatak odasında TV bulunmaktadır. Tüm odalar havuz manzaralıdır.

Oz Hotels Side Premium teraslı oda, toplam 12 adettir ve her biri 32-35 metrekare alana sahiptir.

vıp setup mevcuttur. Odalar bir yatak odası ve bir banyo bölümünden oluşmaktadır. Tüm odalar deniz manzaralıdır.

Side Premium Terrace Room.jpg
oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page