top of page

Oz Hotels Side Premium Spa & Sağlık

Side Premium hamam

Hamam ve Sauna

Oz Hotels Side Premium Spa merkezi 2000 m² alana sahip Feng Shui felsefesine göre inşa edilmiş Side'nin en iddialı Spa merkezlerinden bir tanesidir. Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra tüm Avrupa masaj ve bakımlarının sunulduğu Oz Hotels Side Premium Spa merkezinde ayrıca, misafirlerin isteği doğrultusunda kişisel bakım programları hazırlanılmaktadır. Dünya terapi bakımlarının Oz Hotels Side Premium Spa ayrıcalığı ile sunulduğu merkez; Hint, Tayland, Endonezya ve Avrupa masajlarından oluşan karma bir bakım konseptine sahiptir. Side Premium SPA Merkezi'nde uzman terapistler eşliğinde sorunlu bölgeler belirleniyor Hamam, sauna, buhar odası, dinlenme odaları, klasik masaj odaları, VIP masaj bölümlerinden oluşmaktadır.

Kapalı Havuz

Oz Hotels Side Premium kapalı havuz 140 cm derinliğe ve 130 m² alana sahiptir.

Tüm havuzlarımızda şezlong, havlu ve şemsiye ücretsiz servis edilmektedir.

Havuz hizmet saatleri hava durumuna ve mevsime göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Side Premium indoor pool
Side Premium fitness

Fitness

Oz Hotels Side Premium Spa merkezi içinde bulunan Oz Hotels Side Premium Fitness Center’da koşu bandı, dikey kondisyon bisikleti, yatay kondisyon bisikleti, kürek, step, merkez çok amaçlı jimnastik aleti, halter sehpası gibi tüm spor ünitelerinden konuklarımızın ücretsiz olarak kullanımına sunulmaktadır.

Oz Hotels Side Premium Spa Galerisi
oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page