top of page

Oz Hotels Sui Resort Yiyecek ve İçecek

     Oz Hotels Sui Resort herşey dahil hizmet sunmaktadır. Ana restoranda kahvaltı, geç kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeği öğünleri açık büfe olarak hizmet vermektedir. Oda servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir. Dış alanda günün farklı saatlerinde 2 farklı yerde yiyecek servisi devam etmektedir. Oz Hotels Sui Resort barları toplam 4 farklı noktada günün farklı saatlerinde hizmet vermektedir. Tesisimizde akşam yemeği servisi sunulan 3 farklı A'la Cartes Restoran bulunmaktadır. Osmanlı mutfağı, İtalyan mutfağı ve deniz ürünleri mutfağı olarak hizmet veren A'la Carte Restoranlara rezervasyon zorunludur. 

Oz Hotels Sui Resort all inclusive hizmetinde saat 10:00 - 00:00 arası ücretsiz olarak yerli alkollü içecek servisi bulunmaktadır. İmport içecekler ücretli olarak servis edilmektedir.

Sui Resort restaurant

Ana Restoran

Oz Hotels Sui Resort ana restoranı her şey dahil konseptinde açık büfe olarak hizmet vermektedir. Rezervasyon gerekliliği bulunmayan restoranımızda akşam yemeğinde kıyafet uygulaması yer almaktadır.

Ana Restoran servis saatleri:

Kahvaltı 07:00 - 10:00

Geç Kahvaltı 10:00 - 10:30

Öğle Yemeği 12:30 - 14:00

Akşam Yemeği 19:00 - 21:00

Gece Yemeği 00:00 - 05:00

Oda Servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

*Hizmetlerimiz ve saatler hava şartlarına ve mevsime göre değişkenlik gösterebilmektedir.

A'la Carte Restoranlar

Oz Hotels Sui Resort A'la carte restoranlar Osmanlı mutfağı, İtalyan mutfağı ve Deniz ürünleri mutfağı olarak 3 farklı restoranda akşamları saat 19:00 - 21:00 arasında hizmet vermektedir. Restoranlara rezervasyon zorunludur. A’la Carte Restoran kullanımları, minimum 1 haftalık konaklamalar için geçerlidir ve konaklama süresince 1 kez yararlanılabilir. Sonraki kullanımlar ücretlidir.

*Hizmetlerimiz ve saatler hava şartlarına ve mevsime göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sui Resort a'la carte
Sui Resort tastes

Aperatif ve Fast Food

Oz Hotels Sui Resort snack servisi ile günün çeşitli saatlerinde konuklarına alternatif lezzetler sunmaktadır. Aperatif ve fast food hizmetlerine otelin farklı bölümlerinde ulaşabilirsiniz.

Aperatif yiyecek servis saatleri:

Snack Restoran 12:00 - 15:00

Sahil Snack Restoran 12:00 - 15:00

Pastane 14:00 - 17:00

*Hizmetlerimiz ve saatler hava şartlarına ve mevsime göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Barlar ve İçecek

Oz Hotels Sui Resort bar ve içecek servisi her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Alkollü içecekler 18 yaşından büyük konuklarımıza servis edilmektedir. Yabancı içecekler ücretli servis edildiği tesisimizde saat 10:00-00:00 arası ücretsiz olarak yerli alkollü içecek servisi bulunmaktadır.

Barların hizmet saatleri:

Havuz Bar 10:00 - 17:00

Lobby Bar 10:00 - 00:00

Sahil Bar 10:00 - 18:00

*Hizmetlerimiz ve saatler hava şartlarına ve mevsime göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sui Resort bars and drinks
Oz Hotels Sui Resort Lezzet Galerisi
oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page