top of page

Oz Hotels Sui Resort Etkinlik

Toplam 374  alana kurulu olan Oz Hotels Sui Resort toplantı salonları toplam 300 kişilik ağırlama kapasitesiyle hizmet vermektedir. Çeşitli toplantı, konferans, workshop ve yönetim seminerlerine ve özel taleplere göre düzenlenebilen altyapı ve teknik ekipmanlarla başarılı ve keyifli etkinliklere dönüşecektir. 3 ayrı toplantı salonu ile Oz Hotels Sui Resort grup konaklamaları ve çeşitli etkinlikler için başarılı organizasyon hizmeti sunmaktadır.

oz hotels sui selge meeting room

Selge Toplantı Salonu

Oz Hotels Sui Resort Selge toplantı salonu 160 m² alana sahiptir. Salon 2,8 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 140 kişi, sınıf oturma düzeniyle 150 kişi, U oturma düzeniyle 70 kişi ve banket düzeniyle 150 kişi kapasitesi mevcuttur.

Efes Toplantı Salonu

Oz Hotels Sui Resort Efes toplantı salonu 150 m² alana sahiptir. Salon 2,8 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 120 kişi, sınıf oturma düzeniyle 100 kişi, U oturma düzeniyle 60 kişi ve banket düzeniyle 100 kişi kapasitesi mevcuttur.

oz hotels sui efes meeting room
oz hotels sui perge meeting room

Perge Toplantı Salonu

Oz Hotels Sui Resort Perge toplantı salonu 55 m² alana sahiptir. Salon 2,8 metre yüksekliğe sahiptir. Tiyatro oturma düzeniyle 50 kişi, sınıf oturma düzeniyle 40 kişi, U oturma düzeniyle 32 kişi ve banket düzeniyle 48 kişi kapasitesi mevcuttur.

oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page