top of page

Oz Hotels Sui Resort Çocuk

     Oz Hotels Sui Resort çocuklu aileler için keyifli tatili arayan konuklarımız için kusursuz fırsatı sunmaktadır. Tesisimizde mini kulüp, çocuk restoranı, çocuk büfesi, çocuk havuzları, su kaydırakları, gündüz çocuk aktiviteleri, akşam çocuk gösterileri, çocuk sporları gibi tatil boyunca çocukların eğleneceği etkinlik ve aktiviteleri eğitimli animatörler eşliğinde sunulmaktadır.

Sui Resort mini club

Mini Kulüp

Oz Hotels Sui Resort Mini Kulüp 4-12 yaş grubu çocukların tatil süresince eğlenceli zaman geçirdikleri, minik konukları için özel olarak hazırlanmış eğitici etkinliklerin yanı sıra çocuklar için sportif aktiviteler ve oyunların bazıları aşağıdaki gibidir.

Havuz Oyunları

Oyun Parkı ve Oyun Parkuru

Zeka Oyunları

Akşam çocuk animasyonu ve Mini Disco

Mini Disko 21:00 - 21:30 arası sunulmaktadır.

*Tüm hizmetler hava koşuluna ve sezona göre değişkenlik gösterebilir.

Çocuk Büfesi

Oz Hotels Sui Resort çocuk büfesi şeflerimiz tarafından sağlıklı, besleyici ve organik ürünler kullanılarak özenle hazırlanmaktadır. Günün her öğününde minik konuklarımız lezzetli ve bol çeşitli yiyecekler sayesinde beslenmelerine evde olduğu gibi devam edeceklerdir.

Sui Resort kid's buffet
Sui Resort pool and waterlides

Çocuk Havuzu ve Su Kaydırakları

Oz Hotels Sui Resort çocuk havuzları hem çocuklar için hem de ebeveynler için eğlenceli ve güvenli ortam sunmaktadır. 35 cm derinliğe ve 40 m² alana sahip çocuk havuzu etrafında yer alan ücretsiz şezlong, havlu ve şemsiye ebeveynlerin gün boyunca çocuklarıyla birlikte havuzun keyfini sürmesini sağlamaktadır.

3 farklı kaydıraktan oluşan su parkı saat 10:30 - 12:00 ve 14:30 - 16:30 arasında hizmet vermektedir. Su kaydıraklarının bulunduğu havuz 120 cm derinliğe ve 105  alana sahiptir.

Oz Hotels Sui Resort Çocuk Galerisi
oz-hotels-membership

Oz Hotels
Üyelik Programı

Oz Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

bottom of page